KODOWANIE ON-LINE – zrób to zdalnie!

Chciałbyś wyruszyć w świat samodzielnego kodowania oraz indywidualizacji swojego BMW? Pomożemy Ci w tym! Jeśli przyjazd do naszego serwisu nie jest Ci na rękę, bo np. mieszkasz daleko, lub nie masz poprostu czasu, możesz skorzystać z naszej pomocy i zakodować swoje auto samemu lub powierzyć to naszym specjalistom, którzy wykonają to za Ciebie poprzez internet. Przekonaj sie, jakie to proste i wygodne.

Możemy zaoferować Ci:

  • fachową wiedzę krok-po-kroku – dokładne procedury oraz wytyczne
  • pomoc w przejściu przez trudny proces instalacji niezbędnego oprogramowania
  • odpowiednie, sprawdzone i działające ustawienia dla Twojego modelu BMW
  • zdalną aktywację wybranych funkcji poprzez internet (Team Viewer)

Aby móc skorzystać z naszej usługi, koniecznie będziesz potrzebował odpowiedniego interfejsu, podłączyć auto z komputerem. Umożliwi Ci on kodowanie oraz przeprowadzenie pełnej diagnostyki komputerowej samochodu.

Nie ryzykuj samodzielnymi próbami “na chybił trafił” ani kodowaniem przy pomocy niepewnej wiedzy zawartej na forach internetowych. Nieumiejętnie przeprowadzone kodowanie może nawet unieruchomić Twoje BMW i prowadzić do kosztownych napraw.

Powierz to specjalistom, zdaj się na nas! Pomożemy Ci przejść przez ten proces sprawnie i bez ryzyka awarii czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Skontaktuj się z nami już teraz!