Instalacje antenowe mieszkań indywidualnych

W pakiet usług firmy PGA Team wchodzą instalacje antenowe mieszkań indywidualnych, co oznacza możliwość założenia klasycznej anteny TV, czyli możliwość odbioru sygnału naziemnego jak i założenie zestawu satelitarnego. Każdy z wyborów umożliwia odbiór sygnału na wielu urządzeniach. -Instalacje antenowe domków jednorodzinnych Zgodnie z potrzebami naszych klientów instalacje dla domów jednorodzinnych obejmują montaż wielu anten umożliwiających rozszerzenie sygnału do wielu nośników znajdujących się w różnych miejscach domu, dzięki temu każdy z odbiorników posiada indywidualne możliwości nagrywania i oglądania kilku kanałów w tym samym czasie.

Instalacje antenowe budynków wielomieszkaniowych i osiedli

Budynki wielomieszkaniowe i osiedla charakteryzują się dużym zróżnicowaniem potrzeb lokatorów dlatego tworzymy systemy, które pozwalają na rozprowadzenie sygnału do każdego mieszkania. Wedle potrzeby oferujemy również rozszerzenie pakietu programowego bez ingerencji w okablowanie.

Instalacje antenowe hoteli i pensjonatów

PGA Team oferuje instalacje zbiorcze (instalacje antenowe dla hoteli i pensjonatów), czyli usługę która pozwala na wygodne kontrolowanie całego systemu za pomocą stacji czołowej, czym zajmuje się personel obiektu, dzięki czemu nie trzeba nastrajać każdego odbiornika z osobna.

Serwisowanie instalacji antenowych

Nasza firma oferuje pełne serwisowanie instalacji systemów antenowych, która zawiera w sobie konserwacje anteny jak i wszelkich podzespołów związanych z odbiorem sygnału, ponadto działamy także w strefie napraw i usterek oraz przeprojektowaniem istniejących systemów (niezależnie czy instalacja pierwotnie pochodzi od naszej firmy).