Zarówno nasza działalność, jak i również kompleksowa oferta obejmująca usługi z zakresu tuningu samochodów, powstała z myślą o pasjonatach i miłośnikach motoryzacji. Zwiększanie mocy silnika to nasza specjalność. Od ponad dekady podnosimy parametry silników w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także traktorach i innych maszynach rolniczych. Doskonała znajomość systemów elektronicznych poparta wieloletnim doświadczeniem w zakresie chiptuningu pozwala nam na sprawne i efektywne działanie niezależnie od marki, modelu oraz rocznika samochodu.

Czym jest chiptuning?

Chiptuning to zbiór precyzyjnie ukierunkowanych działań, którego celem jest zwiększenie mocy silnika w taki sposób, żeby zmiana parametrów silnika nie wiązała się z ryzykiem jego uszkodzenia i nie powodowała nadmiernej eksploatacji pozostałych części układu napędowego. Profesjonalnie wykonany chiptuning poprawia komfort jazdy, jednocześnie nie wpływając na żywotność jednostki napędowej.

Modyfikacja przeprowadzana jest przez osobę, która pracuje na co dzień w firmie z wieloletnim doświadczeniem w tuningu samochodów.

Marzy Ci się jeszcze więcej mocy w aucie bez obniżania funkcjonalności i odporności podzespołów samochodowych? Szukasz profesjonalistów w dziedzinie tuningu aut? Przyjrzyj się z bliska naszej atrakcyjnej ofercie tuningu samochodów.

Jesteśmy specjalistami od poprawy parametrów jednostek napędowych w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Od ponad dekady działamy na terenie miasta Wrocław oferując profesjonalne usługi chiptuningu silników samochodowych.

Zainteresowanych tuningiem auta zachęcamy do współpracy. A w przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.