CHIPTUNING- Elektroniczne zwiększenie mocy i momentu obrotowego silnika

Przyzwyczaiłeś się do osiągów i mocy swojego auta i nie zapewnia Tobie tych samych emocji co na początku ?
Jesteś w dobrym miejscu! Oferowana usługa jest dokładnie tym czego potrzebujesz!
Jeśli od swojego auta oczekujesz więcej, niż jest w stanie Ci zaoferować w tej chwili, pomożemy Ci rozwiązać ten problem!
Chcesz przemieszczać się bezpiecznej i sprawniej swoim samochodem?
Pomożemy Ci w tym!

Oferujemy polepszenie elastyczności silników oraz zachowaniu ich żywotności przy odpowiednim zwiększeniu momentu obrotowego oraz mocy silnika. Oferta tyczy się silników benzynowych z turbosprężarką oraz diesel’ów. Ze względu na twarde przepisy dotyczące emisji spalin, albo też posiadanie mocniejszych wersji silnikowych w obrębie modelu, producenci aut, nie wykorzystują dużych zasobów mocy drzemiących w tych silnikach. Z pobudek marketingowych, producenci nie wykorzystują w pełni możliwości silnika.

Usługa przebiega dwuetapowo:

I Etap

  • trzy różne formy modyfikacji (optymalna, ekonomiczna i maksymalna) – poznanie oczekiwań klienta
  • sprawdzenie stanu technicznego skrzyni biegów, silnika, turbiny itp.
  • sprawdzenie momentu obrotowego silnika i obecnej mocy, tzw. hamownia (opcjonalnie)
  • aktualizacja automatycznej skrzyni biegów do najnowszej wersji w autach marki BMW i oprogramowania silnika (opcjonalnie)
  • pobranie najważniejszych danych z modułu silnika, które po odrębnej i odpowiedniej obróbce podniosą parametry silnika

II Etap

  • zaprogramowanie sterownika silnika za pomocą zmodyfikowanego programu
  • próba drogowa
  • sprawdzenie momentu obrotowego i mocy silnika po modyfikacji, tzw. hamownia (opcjonalnie)
  • optymalizacja ze względu na potencjalnej uwagi klienta

Dzięki inwestycji w wyspecjalizowany sprzęt jesteśmy MOBILNI i możemy większość oferowanych usług wykonać bezpośrednio u klienta.

To co kiedyś zostało wyprodukowane dla jednego auta, nawet w obrębie tej samej wersji silnikowej, nie musi sprawdzić się w innym samochodzie, a wręcz przeciwnie, nawet może spowodować niebezpieczeństwo dla silnika i jego osprzętowania. Dlatego uczulamy na nieuczciwą konkurencję, wykorzystująca do podniesienia parametrów silnika, “uniwersalnych” wsadów programowych podejrzanego pochodzenia dostępnych w sieci internetowej.

My proponujemy wsad programowo modyfikowany indywidualnie dla poszczególnego auta, pamiętając o stanie technicznym pojazdu oraz oczekiwaniach naszego klienta.

Modyfikacja przeprowadzana jest przez osobę, która pracuje na co dzień w firmie z wieloletnim doświadczeniem w tuningu samochodów.