Kompleksowe usuwanie filtrów cząstek stałych FAP i DPF.
Ku przestrodze…

Klientka naszej firmy przekonała się jak groźne jest użytkowanie samochodu z niedrożnym filtrem cząstek stałych. Przez długi czas nie brała na poważnie powiadomień systemu o niesprawnym filtrze i ignorowała spadek dynamiki auta. Kiedy już zdecydowała się na usunięcie niedrożnego filtra, w drodze do serwisu…auto stanęło w połowie trasy. Niespełna kilka kilometrów od naszej firmy, pojazd przestał współpracować. Przyczyną był mocno przegrzany silnik co doprowadziło do poważnych i licznych uszkodzeń. Skutkiem ignorowania problemu była wymiana całego zespołu silnika. Całe szczęście, znaczna większość klientów, nie dopuszcza do takich sytuacji, tylko od razu po stwierdzeniu awarii zgłasza się z problemem.

Jak my to robimy?

Przeprowadzana u nas usługa kompleksowego usunięcia filtra cząstek stałych FAP/DPF jest profesjonalna na wszystkich etapach. Puszka oraz czujniki pozostają na swoim miejscu, usuwany jest jedynie wkład filtra. Pochłania to więcej czasu i pracy, ale wskutek tego zabiegu całość wygląda na oryginał. Nie odcinamy czujników i nie wstawiamy w miejsce filtra rury, jak to wielokrotnie praktykuje nasza konkurencja. Przez to samochód od spodu wygląda jak nietknięty i bez problemu przechodzi szczegółowe badania techniczne. Dzięki wyprogramowaniu filtra (którego wkład jest usuwany) ze sterownika silnika, auto już nigdy nie zgłasza problemów z filtrami FAP i DPF. Jako profesjonaliści, nie stosujemy emulatorów, które oszukują elektronikę. Pozbywamy się problemu raz, a dobrze przez pełne wyprogramowanie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak groźne dla samochodu jest użytkowanie go z niesprawnym filtrem cząstek stałych FAP/DPF. Wiemy, że ważna jest każda nawet najmniejsza chwila, żeby zapobiec potencjalnemu zagrożeniu. Mamy świadomość, że każdy właściciel chce móc dysponować swoim autem na co dzień. Właśnie dlatego, reagujemy natychmiast w momencie zakomunikowania, że z samochodem jest pewien problem. W zdecydowanej większości przypadków wszechstronna usługa usunięcia filtra cząstek stałych przeprowadzana jest jeszcze tego samego dnia w przeciągu zaledwie kilku godzin.