Dla zdrowia oraz samego komfortu życia, ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, w których przebywamy. Jak dotąd, jedynie w zakładach pracy i biurach były montowane systemy klimatyzacji, ale trend ten zaczął się zmieniać od kilku lat i zaczęły obowiązywać również w obiektach mieszkalnych. Obecnie, dzięki temu, że urządzenia klimatyzacji są wyposażone w inne przydatne funkcje, montaż klimatyzacji przynosi jeszcze więcej korzyści. Bez względu na porę roku, można zapewnić sobie w domu odpowiednią do naszych potrzeb temperaturę, ale również czyste powietrze.

Jesteśmy firmą, specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów naszych klientów z zakresu ogrzewania, a co za tym idzie, dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z tym związanych. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji i znajomości branży, oferujemy klientom najwyższej jakości urządzenia, zarówno funkcjonalne jak i energooszczędne.

Monter podczas instalacji klimatyzacji

Montaż klimatyzacji i projektowanie całej potrzebnej instalacji jest jedną z oferowanych przez nas usług, jednocześnie dopasowując je do potrzeb mieszkańców. Współpraca opiera się przede wszystkim na:

  • terminowej realizacji – umawiamy się z inwestorem na dogodny termin po ustaleniu szczegółów współpracy i zaprojektowaniu całego systemu. Dzięki temu, montaż klimatyzacji jest przeprowadzany w czasie, który najmniej obciąży pozostałych domowników.
  • najlepszych urządzeniach – najwyższa jakość urządzeń i ich bezproblemowe działanie jest wynikiem współpracy ze sprawdzonymi producentami.
  • profesjonalnym doradztwu – na podstawie diagnozy potrzeb użytkowników pomieszczeń oraz oględzin budynku, pomożemy dobrać najlepszy wariant i najnowocześniejsze urządzenia z oferty (typ split albo multisplit)

Urządzenia będące w naszej ofercie nie potrzebują specjalnych pozwoleń budowlanych, a dobór ich jest uzależniony od parametrów technicznych danego obiektu. Oferujemy montaż klimatyzacji w wszelkiego rodzaju obiektach komercyjnych, blokach i domach jednorodzinnych.

Montaż instalacji – szeroki wybór urządzeń

W ofercie przygotowanej dla Państwa, mamy klimatyzatory wyposażone w wiele dodatkowych, nowoczesnych funkcji. Posłużą one do ogrzewania pomieszczeń, oczyszczania powietrza oraz oczywiście obniżania temperatury. Dzięki temu, bez względu na porę roku, montaż klimatyzacji przynosi wiele korzyści. Przy okazji, pozwala na rezygnację z ogrzewania w sezonie przejściowym, co jest idealnym sposobem na oszczędzanie energii oraz zmniejszenie kosztów utrzymania domu.

Nasz firma z siedzibą w Rzeszowie, świadczy usługi na obszarze Podkarpacia oraz sąsiadujących województw. Możemy zapewnić dojazd do klienta w ramach montażu klimatyzacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować (po zapoznaniu się z warunkami technicznymi obiektu) możliwie najlepsze rozwiązania.

Zachęcamy do współpracy!